Компанія GlucoRx та Університет Кардіффа розробили безголковий безперервний моніторинг глюкози (CGM). Нова технологія, названа GlucoRx BioXensor, використовує радіочастоти для вимірювання рівня глюкози крові від 3 ммоль/л до 30 ммоль/л. Після ряду успішних випробувань пристрій має пройти клінічні дослідження наприкінці цього року, а потім сертифікацію CE (CE Mark) для комерційного продажу в ЄС.

При ослабленій імунній системі важливий кожен захист

При інсулінозалежному ЦД заняття, яким зазвичай найлегше насолоджуватися, коли заборони низькі, а спонтанність висока, доводиться поєднувати з турботами про контроль рівня цукру в крові і про те, як розташувати тіло, щоб захистити свій CGM або інсулінову помпу. Давайте дізнаємося, що рекомендують експерти людям із ЦД1 аби підвищити їхні шанси на задовільне сексуальне життя.

Якщо ви живете із діабетом 1 типу, то, ймовірно, знайомі з таким ускладненням, як діабетична нейропатія. На жаль, воно є досить поширеним. Його діагностують майже у 50% людей із цукровим діабетом. Якщо ви один з цих людей, ось що ви можете зробити, аби щодня справлятися з болем через ДН, крім ліків, які може прописати ваш лікар. У цій статті ми намагалися зібрати деякі з найкращих інструментів та лайфхаків від людей з діабетом.

Ділимося з вами рецептом корисного десерту з невеликою кількістю вуглеводів на 100 грамів продукту.

Всім привіт! Чи є тут любителі перекусити? Тоді BakerBee – це те, що вам потрібно! Натурально, поживно, смачно! Читайте огляд та замовляйте смакоту у вашому улюбленому діа-магазині – SaharOK Shop.

Як і багато українців, після початку повномасштабного вторгнення, Ганна разом з батьками виїхала з рідного Київа до Італії. Наразі вона мешкає у місті Мессіна, Сицилія. Ми давно знаємо Ганну як діабет-блогерку, учасницю Діабет-Фестів і цікаву особистість. Та попросили її розповісти про життя з діабетом в Італії, умови для в'їзду, забезпечення людей з ЦД тощо. Далі — текст автора. 

Нещодавно з'явилась чудова новина, яка внесе важливі зміни в життя людей із цукровим діабетом в Україні. 1 липня 2022 року, на зустрічі представників Національної служби здоров'я Україні (НСЗУ) з представниками громадських діабетичних організацій, було оголошено про оновлену програму реімбурсації медичних засобів, в тому числі і тест-смужок до глюкометрів, що почне свою роботу із 1 липня 2023 року. Далі надаємо текст з матеріалу Громадської Організації "Діа-Дзен"

SaharOK Shop — діабет-товари та здорове харчування — святкує свою другу річницю! З такої нагоди хочемо згадати цікаві факти про магазин та розіграти подаруночок серед наших друзів!

Війна багато чого змінила в роботі магазину: нова адреса, новий графік та навіть нова команда. Але є те, що завжди залишатиметься без змін — це бажання бути корисними, рухатися вперед та робити життя людей з діабетом простіше і краще!

Люди з діабетом часто стикаються із захворюваннями щитовидної залози. Як проблеми зі щитовидкою можуть вплинути на лікування діабету і як вчасно розпізнати тривожні сигнали — читайте далі.

Якщо ви перебуваєте у стосунках або одружені з жінкою, яка має цукровий діабет, цей пост для вас!

У світі, повному оброблених продуктів і швидкої їжі, суперпродукти, як-от зелені овочі, часто залишаються осторонь. Якщо ви хочете внести різноманітність у свій раціон, спробуйте зелень (листя) буряка.

Ефект глюкагону протилежний ефекту, викликанному інсуліном. Ці два гормони повинні працювати у партнерстві один з одним, щоб підтримувати баланс рівня глюкози у крові.

Наближається Великдень, а разом з ним — і випробування для організму: солодкі ароматні великодні смаколики не дають шансів пройти повз. Жодного відчуття провини — ласуйте на здоров’я та у задоволення: наші рецепти не додадуть одиниць на глюкометрі та сантиметрів — на талії.  Давайте завчасно спробуймо означити головні правила смачних та корисних великодніх свят — таких, щоб без зайвих коливань цукрів та цифр на вагах. Пам’ятаймо, ніяких обмежень — здорові альтернативи.  

Люди, чиє життя залежить від прийому інсуліну, дуже нервують від думки про те, що у них може не бути до нього доступу. Напрошується питання: у найгіршому випадку, як довго ми зможемо протриматися без інсуліну? Здоровий глузд підказує, що приблизно від 3 до 4 днів. Але чи так це насправді?

Лабільний (або крихкий) діабет здебільшого з’являється внаслідок впливу психологічних факторів та/або проблем із травленням через пошкодження високими/нестабільними цукрами нервових закінчень. Що з цим робити та чи можна запобігти?

Втрата енергійності, відчуття шаленої втоми, нездатність робити повсякденні справи у звичному темпі та настрої — все це неминуче позначається на здоров’ї тіла зсередини та зовні. Не дарма говорять, що всі (ну якщо не всі, то чимало) хвороби від нервувань...

Нещодавно ми публікували матеріал про умови для українских біженців, що надає Велика Британія, зокрема для людей з діабетом. У вас виникло багато запитань стосовно інших країн. Тож ми вирішили продовжити цю тему. Отже, Німеччина. Далі — текст автора.

Нормативні документи, які регулюють видачу інсулінів в Україні у воєнний час. Відміна доплати за інсулін. Хто має право виписати рецепт на інсулін. Робота аптек та сайт зі списком наявності ісулінів.