Якщо ви досі нервово оминали хлібний відділ у супермаркеті, не бійтеся! Після прочитання цієї статті, ви навчитеся обирати найздоровіший хліб для себе.

Це зовсім не обов'язкове явище, до того ж, науково не обґрунтоване. Проте багато людей з діабетом дійсно стикаються зі зростанням потреби в цукрознижувальних препаратах з появою перших холодів. У чому можливі причини такої реакції організму?

За якими симптомами можна запідозрити дефіцити вітамінів і мікроелементів?

Якщо ви ніколи раніше не готували з кокосовим борошном — саме час спробувати! Це чудова альтернатива звичайному пшеничному борошну, щоб зменшити кількість вуглеводів у вашій страві.  Про переваги кокосового борошна для людей з діабетом та поради щодо приготування — читайте далі.

Замість традиційних, сповнених порожніми вуглеводами, млинців приготуйте порцію цих шоколадно-білкових панкейків! Вони містять понад 20 грамів білка і лише 5 грамів вуглеводів на порцію. Ідеальний варіант для здорового сніданку, навіть якщо ви дотримуєтеся низьковуглеводної або кето дієти. *Gluten-Free

Голки для інсулінових шприц-ручок бувають різної довжини — від 4 мм до 12,7 мм. Медична система надає перевагу використанню коротших голок, але зрештою, ви повинні визначити, який розмір голки ідеально підходить саме вам.

Раціон сучасної людини важко назвати збалансованим і навіть якщо намагатися харчуватися правильно, то в середньому кожна людина страждає від дефіциту якогось вітаміну. Організм людини з цукровим діабетом отримує подвійне навантаження, тому вітаміни для діабетиків особливо важливі. 

Як впливають цукри на інші органи? Чи можуть боліти зуби через некомпенсований діабет? Як ушкоджені цукрами нирки шкодять роботі серця? Чому дієта — не найкращий спосіб досягти кращого самопочуття? Як не втратити кохання, якщо в тебе діабет? Усе це та багато іншого на 170 сторінках другої частини циклу «Школа цукрового діабету» з Діа Бетт та SaharokSchool.

Бульбашки повітря в картриджі чи шприц-ручці — це справжня напасть! Вони беруться з нізвідки і, якщо їх вчасно не помітити, псують цукор і настрій. 

Люди з цукровим діабетом, зокрема 1 типу, роблять по кілька ін'єкцій інсуліну щодня. Через недотримання техніки ін'єкцій або повторне використання голки у місці введення інсуліну може утворитися ущільнення — ліподистрофія.

Управління з санітарного надзору за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) схвалило бексагліфлозин (Brenzavvy, TheracosBio) для лікування дорослих пацієнтів з діабетом 2 типу.

Результати нещодавнього дослідження показали, що лікування метформіном пацієнтів з цукровим діабетом 2 типу, які мали високий показник глікованого гемоглобіну (HbA1c) в дебюті захворювання, не завжди є успішним.

Цукрові спирти додають до продуктів харчування, щоб надати їм солодкого смаку, як альтернатива звичайному цукру. З цієї статті ви дізнаєтеся, що таке цукрові спирти, чим вони відрізняються від звичайного цукру, а також про мінуси, які слід враховувати, якщо ви вирішите додати їх до свого раціону.

«Тобі не можна солодкого! В тебе ж діабет!». Ймовірно більшість із вас не раз чули подібний осудливий коментар на свою адресу. Люди з діабетом часто стикаються зі стереотипами та стигматизацією щодо того, що їм можна і що не можна їсти, зокрема, коли мова йде про солодощі. У цій статті ми розглянемо, чи можуть люди з діабетом їсти (і насолоджуватися) цукерками, скільки їх можна їсти, і чи дійсно цукерки без цукру є діабет-friendly вибором.

Хоча жоден продукт харчування не може чарівним чином запобігти підвищенню рівня цукру в крові, було доведено, що деякі продукти можуть допомогти підтримувати здоровий рівень цукру в крові протягом тривалого часу.  Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Фаршировані перці без рису стануть однією з ваших нових улюблених низьковуглеводних страв. Лише 7 основних інгредієнтів і менш ніж за годину смачна і корисна вечеря для всієї родини готова!

Хоча фрукти містять природний цукор, вони також багаті на поживні речовини — клітковину, вітаміни та мінерали — необхідні нашому організму. Фрукти з низьким вмістом цукру, такі як ягоди, цитрусові та ківі можуть бути корисними та безпечними для людей з діабетом, якщо вживати їх в помірних кількостях.

Чи може стрес спровокувати діабет? Чи впливає генетика на те, як ви реагуєте на стрес? Який зв'язок між хронічним стресом і виникненням психічних розладів? Дізнайтеся більше фактів про стрес, а також про деякі можливі фактори, що його спричиняють. 

Деякі фактори можуть підвищити ризик розвитку дріжджової інфекції, включаючи такі захворювання, як цукровий діабет. Читайте далі, щоб дізнатися, чому це відбувається і отримати поради щодо профілактики.

Цукровий діабет може бути причиною низки симптомів і проблем зі здоров'ям, у тому числі проблем із волоссям. Дізнайтеся, яким чином діабет впливає на цикл росту волосся та отримайте корисні поради щодо профілактики випадіння волосся.