Новини про лікування і профілактику цукрового діабету

Дослідники оприлюднили перші результати клінічних випробувань інноваційного клітинного лікування для людей з діабетом 2 типу....

Вчені Единбурзького університету (University of Edinburgh) виявили, що аналіз змін ДНК у зразку крові може допомогти спрогнозувати...

Деякі користувачі Libre повідомили, що батарея їхніх рідерів роздулася, перегрілася, або навіть іскрилася чи загорілася....

Датчики безперервного моніторингу глюкози (iCGM) від Abbott FreeStyle Libre 2 і 3 отримали дозвіл на підключення до автоматизованих...

Генеральний директор OpenAI — компанії, що займається розробкою ChatGPT — Сем Альтман (Sam Altman), приймає метформін, щоби жити довше. Що це: «чудодійні ліки» чи модний тренд? Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Компанія Vertex отримала дозвіл Управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) на проведення клінічних випробувань свого нового методу лікування діабету 1 типу стовбуровими клітинами. Початок клінічних випробувань нової терапії, що позбавляє пацієнтів від необхідності постійного прийому імуносупресорів, заплановано на першу половину 2023.

Apple поступово робить зі свого смарт-годинника важливий інстумент для здоров’я: датчик серцебиття, можливість робити ЕКГ з зап'ястя, вимірювання температури тіла і рівня кисню в крові. Ймовірно, в найближчі роки, в Apple Watch з’явиться глюкометр — розробка, про яку давно говорять. Як смарт-годинник вимірюватиме рівень цукру в крові і коли, нарешті, стане доступною ця функція — розповідаємо далі.

28.02.2023 вступив у дію наказ МОЗ № 413 «Про затвердження Стандартів медичної допомоги «Цукровий діабет у дітей»». Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Провідний український дистриб’ютор ЮГМЕДконтракт та Австрійський бренд медичної техніки Longevita (VAMA Holding GmbH) запускають масштабний соціальний проєкт доступної глюкометрії для всієї родини. 

Пластик пронизує наше життя набагато більше, ніж ми можемо собі уявити. Він міститься всюди: у пакуванні для продуктів та напоїв, у деяких виробах одягу, засобах особистої гігієни й навіть у питній воді у вигляді мікропластику. Нещодавнє дослідження показало, що вплив пластику може бути пов'язаний із підвищеним ризиком виникнення деяких захворювань, зокрема цукрового діабету.

Як впливають цукри на інші органи? Чи можуть боліти зуби через некомпенсований діабет? Як ушкоджені цукрами нирки шкодять роботі серця? Чому дієта — не найкращий спосіб досягти кращого самопочуття? Як не втратити кохання, якщо в тебе діабет? Усе це та багато іншого на 170 сторінках другої частини циклу «Школа цукрового діабету» з Діа Бетт та SaharokSchool.

Управління з санітарного надзору за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) схвалило бексагліфлозин (Brenzavvy, TheracosBio) для лікування дорослих пацієнтів з діабетом 2 типу.

Результати нещодавнього дослідження показали, що лікування метформіном пацієнтів з цукровим діабетом 2 типу, які мали високий показник глікованого гемоглобіну (HbA1c) в дебюті захворювання, не завжди є успішним.

Нещодавнє відкриття може призвести до розробки інсуліноподібних пероральних препаратів.

Новинки сфери діабетології, новони в лікуванні і профілактики цукрового діабету - це те, за чим в першу чергу повинна пильнувати кожна людина з ЦД, яка прагне досягти хорошої компенсації діабету і уникнути його ускладнень. В цьому розділі - актуальні новини діабета 2 типу і новини про лікування діабета 1 типу, гестаційного цукрового діабету та інших типів діабету. Нове в разробці фармацевтичних препаратів і підтвердженні результати наукових досліджень діабету, та і просто актуальна цікава та важлива інформація, яка здатна облегшити життя з ЦД. Теперь вам не доведеться витрачати незліченну кількість часу на пошук інформації в інтернеті - усі діабет-новини для вас на нашому сайті. І главное - всі новини про лікування цукрового діабету, розміщені на сайті СахарОК, перевірені!