Здоровый образ жизни с диабетом - новости

Зимові місяці часом зовсім не сприяють заняттям спортом і фітнесом. Підтримувати мотивацію навесні, влітку і восени здається...

Діабет — це дорого! Ні, не так. Компенсований діабет — це дорого! Особливо якщо ти живеш в Україні чи у будь-якій іншій країні...

Цукровий діабет багато в чому визначає спосіб життя людини, зокрема й режим фізичних навантажень. Розглянемо найкорисніші...

Фізична активність — невід'ємна складова здорового способу життя для будь-якої людини. Єдина відмінність при діабеті — до...

Як впливають цукри на інші органи? Чи можуть боліти зуби через некомпенсований діабет? Як ушкоджені цукрами нирки шкодять роботі серця? Чому дієта — не найкращий спосіб досягти кращого самопочуття? Як не втратити кохання, якщо в тебе діабет? Усе це та багато іншого на 170 сторінках другої частини циклу «Школа цукрового діабету» з Діа Бетт та SaharokSchool.

Чи може стрес спровокувати діабет? Чи впливає генетика на те, як ви реагуєте на стрес? Який зв'язок між хронічним стресом і виникненням психічних розладів? Дізнайтеся більше фактів про стрес, а також про деякі можливі фактори, що його спричиняють. 

Якщо у вас нещодавно діагностували діабет, можливо, вам важко впоратися з новиною про свій діагноз. Це абсолютно зрозуміло, оскільки діабет — це захворювання, що змінює життя... Ймовірно ви перебуваєте в процесі навчання, як управляти цим стресовим станом, і дізнаєтеся, як він впишеться у ваше життя. Пропонуємо чотири кроки, які ви можете зробити, щоб полегшити цей перехідний період та залишатися позитивно налаштованими, якщо у вас нещодавно діагностували діабет.

Втрата енергійності, відчуття шаленої втоми, нездатність робити повсякденні справи у звичному темпі та настрої — все це неминуче позначається на здоров’ї тіла зсередини та зовні. Не дарма говорять, що всі (ну якщо не всі, то чимало) хвороби від нервувань...

Вітамін D — унікальний вітамін, що фактично є стероїдним гормоном. Саме тому його досить складно отримати з їжі, і це до певної міри пояснює причину дефіциту цього мікронутрієнту серед 75% людей у ​​світі. 

В умовах стресу, паніки, невизначеності та страху нерідкі випадки різкого підвищення пульсу та артеріального тиску. Що ж тоді робити, як діяти, аби убезпечити свій організм від небажаних критичних станів.

Часи диктують нові теми дописів, статей, блогів. Ще зовсім недавно нам всім здавалися дивними та недоречними такі поняття, як «тривожна валіза», «поведінка під час бойових дій», «аптечка для надзвичайних ситуацій»… 

Під впливом подій останніх днів серденько в багатьох вже не витримує… Як зрозуміти своє серце та що потрібно знати, щоб запобігти небажаних його станів.

Верховна Рада України забезпечила особам з інвалідністю та тяжкохворим дітям можливість спрощеного виїзду за кордон в умовах воєнного стану. Нещодавно Верховною Радою України прийнято Закон України № 7140-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо звільнення від військової служби осіб з інвалідністю та осіб, які доглядають за такими особами з інвалідністю і тяжкохворими дітьми».

Зерновые — источник сложных углеводов, клетчатки и необходимых организму макро- и микронутриентов. Цельные зерна (цельнозерновые) полезнее очищенных, и на постоянной основе должны присутствовать в здоровом рационе.

Здоровый образ жизни при диабете

Образ жизни больных сахарным диабетом подчинен особым правилам. Соблюдение или несоблюдение этих правил существенно влияет на качество и, если говорить честно, продолжительность жизни при диабете. Очень важно понимать, что жизнь при сахарном диабете 2 типа и жизнь с диабетом 1 типа имеют существенные различия. Журнал СахарОК - это и есть здоровый образ жизни с диабетом. В этом разделе вы найдете мотивирующие истории из жизни звезд, известных людей с СД и рассказы наших читателей о том, как у них получается справляться с диабетом. Жизнь с диабетом - это постоянная работа над собой, постоянный поиск информации и вдохновения. Наш диабет-журнал всегда рядом и готов вам в этом помогать!