Здоровий спосіб життя при діабеті - новини

Кілька простих порад для вашого здорового пікніка від редакції журналу СахарОК.

Медичні прилади відіграють важливу роль у лікуванні діабету та підтримці вашого здоров'я. Але ви повинні подумати також про...

Ці поради дуже прості та не вимагають від вас багато зусиль та часу. Спробуйте дотримуватися їх щодня, і ви неодмінно відчуєте...

Планування вагітності для жінок із ЦД є важливим моментом. Необхідно досягти компенсації ЦД за 2-4 місяці до зачаття дитини....

Про потенційні небезпеки, що несе літній сезон для людей з діабетом та важливі моменти, про які варто пам'ятати у спекотну пору року — читайте далі.

Переїдання — проблема, притаманна не тільки людям із діабетом. Чому ми переїдаємо? Ось лише деякі можливі причини.

Користь вітаміну А, зокрема при цукровому діабеті, рекомендовані норми споживання, симптоми нестачі та надлишку, вміст у продуктах харчування. 

Весна — ідеальний час для того, щоб переглянути свій режим контролю діабету та внести деякі позитивні зміни. Ось кілька ідей для кращого контролю діабету навесні, а також для покращення загального стану здоров'я.

Все, що потрібно знати про ацетон (ацетонемічний синдром/АС) у дитини: причини виникнення, симптоматика, лікування в домашніх умовах, дієта при АС, коли звертатися до лікаря?

Особливо важливо поповнювати запаси вітамінів групи В-В6 і В12 при цукровому діабеті, тому що вони погано засвоюються під час приймання цукрознижувальних препаратів. Проте вони вкрай необхідні для засвоєння інсуліну і відновлення обміну речовин. ***Longread

Позитивний початок дня сприяє успішному контролю цукрового діабету. Щоби правильно розпочати свій день, варто підготуватися напередодні ввечері. Ось список речей, які ви можете зробити перед сном, щоб добре виспатися вночі та чудово почуватися вранці. Виберіть те, що вам підходить і створіть свій власний чек-лист.

Насправді причин дуже багато, і деякі з них можуть бути зовсім несподіваними. Розглянемо найпоширеніші з них.

Які перевірки здоров'я потрібні чоловікам після 30 років?

Спосіб життя хворих цукровим діабетом підпорядкований особливим правилам. Дотримання або недотримання цих правил суттєво впливає на якість і, якщо говорити відверто, тривалість життя з діабетом. Дуже важливо розуміти, що життя з цукровим діабето 2 типу і життя з діабетом 1 типу мають суттєві відмінності. Журнал СахарОК - це і здоровий спосіб життя з діабетом. В цьому розділі ви знайдете мотивуючі історії з життя зірок, відомих людей з ЦД і розповіді наших читачів про те, як у них виходить впоратись з діабетом. Життя з діабетом - це постійна робота над собою, постійний пошук інформації і натхнення. Наш діабет-журнал завжди поруч і готовий вам в цьому допомагати!