Диабет 2 типа - новости и статьи

При ослабленій імунній системі важливий кожен захист

Якщо ви живете із діабетом 1 типу, то, ймовірно, знайомі з таким ускладненням, як діабетична нейропатія. На жаль, воно є...

Мене часто запитують, чи потрібно вести щоденник самоконтролю? Щоденник самоконтролю допомагає як самому пацієнту...

«Дещо підвищений цукор крові? Та це ви вчора щось переїли...» Такі фрази чули деякі пацієнти і йшли собі...

Наявність цукрового діабету означає, що незначна проблема з вашими ногами може швидко перетворитися на щось дуже серйозне. Якщо ви належите до групи високого ризику і помітили зміни або проблеми зі стопами, вам потрібно знати, що робити, щоб запобігти погіршенню ситуації.

Щорічний медогляд — чудова можливість дізнатися про стан свого здоров'я, про те, наскільки компенсованим є ваш діабет та впевнитися у відсутності ускладнень ЦД. Усі люди з цукровим діабетом повинні проходити медичний огляд не рідше одного разу на рік. Пацієнти з нещодавно діагностованим діабетом, діти або ті, у кого є ускладнення — частіше, ніж один раз на рік.

Все частіше діагноз цукровий діабет встановлюється тоді, коли пацієнти мають багато ускладнень підвищеного цукру в крові. Все через те, що симптоми діабету найчастіше ігноруються і самими пацієнтами, і навіть іноді медичними працівниками.

Набір для ін'єкцій глюкагону використовується для лікування епізодів тяжкої гіпоглікемії. А саме: при втраті свідомості, коли прийняти інші засоби від гіпо не є можливим або у випаку, коли пероральне лікування не дало результатів.

Все про стан гіпоглікемії. Чому важливо правильно купірувати гіпоглікемію? І як це робити?

Користувачі CGM (система безперервного моніторингу глюкози крові) часто задаються питанням, чому показання сенсора можуть відрізнятися від показань глюкометра в один і той самий момент часу, підозрюючи виробників гаджетів у недобросовісності. Насправді ніякого обману, браку або поломки тут немає. А причина такої невідповідності даних полягає в наступному.

Препарати інсуліну існують уже протягом цілого століття і з кожним роком удосконалюються. Проте навколо них досі витає безліч дивних міфів. Саме вони часто стають причиною відмови від інсулінотерапії, що може призвести до непоправних порушень здоров'я і якості життя пацієнта з цукровим діабетом.  Де правда, а де брехня — розбираємося!

При діабеті важливо регулярно моніторити свій рівень цукру в крові. Для того, щоб розуміти, як та чи інша їжа, фізичні навантаження та ваш спосіб життя впливають на криву ваших цукрів, оцінити коректність підібраних доз інсуліну. Це допоможе уникнути серйозних коливань рівня ЦК і розвитку ускладнень.

Ефект глюкагону протилежний ефекту, викликанному інсуліном. Ці два гормони повинні працювати у партнерстві один з одним, щоб підтримувати баланс рівня глюкози у крові.

Диабет 2 типа

Что такое сахарный диабет 2 типа? Сахарный диабет 2 типа - метаболическое заболевание, при котором поджелудочная железа вырабатывает недостаточное количество инсулина и/или он не усваивается должным образом тканями организма. Диагноз сахарный диабет 2 типа имеют около 90% больных диабетом. Чаще всего это люди старшего возраста. диабет 2 типа у детей и подростков встречается редко. В этом разделе представлена самая актуальная информация о СД 2: причины диабета 2 типа, симптомы диабета 2 го типа, признаки 2 типа диабета, указывающие на диагноз, можно ли при сахарном диабете 2 типа сахар и другие продукты, что нельзя при сахарном диабете 2 типа, какой сахар крови должен быть при диабете 2 типа и как достигнуть оптимальных показателей, какое лечение и диета нужны больным сахарным диабетом 2 типа и многое другое. Материалы от наших авторов помогут держать в норме сахар крови при диабете 2 типа, соблюдать оптимальный режим питания и физической активности, осознанно контролировать процесс лечения и предупреждать возникновение осложнений диабета.