Діабет 2 типу - новини і статті

Кардинально різні показання під час послідовних вимірювань цукру крові одним і тим самим глюкометром? Хто винен: прилад чи...

Згідно з рекомендаціями ADA (American Diabetes Association) та ISPAD (International society pediatric and adolescent diabetes) встановлено...

Що це таке? Як розпізнати симптоми? Як лікувати інсулінорезистентність?

Гіперглікемія спричиняє втрату рідини в організмі, що призводить до нестачі води та живлення в шарах шкіри. При цьому виникає...

Коли пацієнтам із цукровим діабетом 2 типу може знадобитися інсулін?

Гіперглікемія (або високий рівень цукру в крові) є небезпечним станом через ймовірність розвитку судинних ускладнень. Нижче наведено симптоми, за якими ви можете розпізнати підвищений рівень цукру в крові та вжити відповідних заходів задля його нормалізації.

Знову гіпо- чи гіперглікемія? У цей момент часто з'являється почуття смутку, а буває й злості. Може існувати безліч причин низького або високого цукру. Ваше завдання — ці причини знаходити, вчитися аналізувати і попереджати виникнення, а також вивчати власну реакцію організму на ті чи інші ситуації. 

Використання системи безперервного моніторингу глюкози (CGM) б'є по кишені. Тому, коли сенсор починає відверто брехати, усередині вирує буря емоцій: від злості й обурення, до смутку й почуття безвиході. Ну, як так-то: гроші витрачено, а гаджет — бреше?!

Як би ретельно ви не контролювали свій діабет, існує безліч факторів (про деякі ви навіть не могли б подумати), що можуть вплинути на ваш рівень цукру в крові. Щоб уникнути прикрих підйомів і спадів, які виникають у результаті корекції, пропонуємо кілька поширених речей, що можуть збити вас з пантелику.

Характеристики та головні відмінності безперервних моніторингів глюкози Dexcom G6 та G7.

У народі «ацетон», у медицині — ацетонемічний синдром — це патологія, пов'язана із порушенням обмінних процесів в організмі.

Це зовсім не обов'язкове явище, до того ж, науково не обґрунтоване. Проте багато людей з діабетом дійсно стикаються зі зростанням потреби в цукрознижувальних препаратах з появою перших холодів. У чому можливі причини такої реакції організму?

Голки для інсулінових шприц-ручок бувають різної довжини — від 4 мм до 12,7 мм. Медична система надає перевагу використанню коротших голок, але зрештою, ви повинні визначити, який розмір голки ідеально підходить саме вам.

Раціон сучасної людини важко назвати збалансованим і навіть якщо намагатися харчуватися правильно, то в середньому кожна людина страждає від дефіциту якогось вітаміну. Організм людини з цукровим діабетом отримує подвійне навантаження, тому вітаміни для діабетиків особливо важливі. 

Що таке цукровий діабет 2 типу? Цукровий діабет 2 типу - метаболічне захворювання, при якому підшлункова залоза виробляє недостатню кількість інсулина і/або він не засвоюється належним чином тканями организму. Діагноз цукровий діабет 2 типу мають близько 90% хворих діабетом. Найчастіше це люди старшого віку. Діабет 2 типу у дітей і підлітків зустрічаєтсья рідко. В цьому розділі представлена найактуальніша інформація про ЦД 2: причини діабету 2 типу, симптоми діабета 2-го типу, ознаки 2 типу діабета, які вказують на діагноз, чи можна при цукровому діабеті 2 типу цукор та інші продукти, що не можна при цукровому діабеті 2 типу, який цукор в крові повинен бути при діабеті 2 типу і як досягнути оптимальних показників, яке лікування і дієта потрібні хворим цукровим діабетом 2 типу і багато іншого. Материали від наших авторів допоможуть тримати в нормі цукор крові при діабеті 2 типу, дотримуватись оптимального режиму харчування і фізичної активности, відомо контролювати процес лікування і попередити виникнення ускладень діабету.