Публикации о сахарном диабете 1 типа

Люди з цукровим діабетом 1 типу (а також деякі пацієнти з діабетом 2 та інших типів) використовують інсулін для заміщення...

Сьогодні на ринку доступні різні типи складів інсуліну, щоб допомогти людям з діабетом керувати рівнем глюкози в крові у...

Фактори ризику розвитку цукрового діабету 1 типу відрізняються від таких для діабету 2 типу та гестаційного діабету (ГД).

Для чого потрібна ця пауза? У яких випадках її робити, а в яких ні? Чи завжди вона однакова? Від чого залежить її тривалість?...

Це зовсім не обов'язкове явище, до того ж, науково не обґрунтоване. Проте багато людей з діабетом дійсно стикаються зі зростанням потреби в цукрознижувальних препаратах з появою перших холодів. У чому можливі причини такої реакції організму?

Голки для інсулінових шприц-ручок бувають різної довжини — від 4 мм до 12,7 мм. Медична система надає перевагу використанню коротших голок, але зрештою, ви повинні визначити, який розмір голки ідеально підходить саме вам.

Раціон сучасної людини важко назвати збалансованим і навіть якщо намагатися харчуватися правильно, то в середньому кожна людина страждає від дефіциту якогось вітаміну. Організм людини з цукровим діабетом отримує подвійне навантаження, тому вітаміни для діабетиків особливо важливі. 

Бульбашки повітря в картриджі чи шприц-ручці — це справжня напасть! Вони беруться з нізвідки і, якщо їх вчасно не помітити, псують цукор і настрій. 

Люди з цукровим діабетом, зокрема 1 типу, роблять по кілька ін'єкцій інсуліну щодня. Через недотримання техніки ін'єкцій або повторне використання голки у місці введення інсуліну може утворитися ущільнення — ліподистрофія.

Деякі фактори можуть підвищити ризик розвитку дріжджової інфекції, включаючи такі захворювання, як цукровий діабет. Читайте далі, щоб дізнатися, чому це відбувається і отримати поради щодо профілактики.

Цукровий діабет може бути причиною низки симптомів і проблем зі здоров'ям, у тому числі проблем із волоссям. Дізнайтеся, яким чином діабет впливає на цикл росту волосся та отримайте корисні поради щодо профілактики випадіння волосся.

Аналіз крові на цукор необхідний для визначення рівня глюкози в крові. Він може бути призначений для діагностики діабету або для того, щоб допомогти пацієнтам із вже наявним цукровим діабетом контролювати їхнє захворювання.

Інсулінова помпа імітує природний процес вивільнення інсуліну в організмі, позбавляючи свого власника від необхідності щоденних ін'єкцій інсуліну. Та попри всі переваги помпи, багатьох людей лякає думка постійного носіння пристрою, під'єднаного до тіла 24 на 7, 365 днів в році. Найскладніше — це спати з інсуліновою помпою! 

Роблячи ін'єкції інсуліну по декілька разів на день, ви можете забути, пропустити чи випадково переплутати болюс і базу. У подібній ситуації, мабуть, опинявся кожен другий діабетик. А що буде, якщо зовсім перестати приймати інсулін? 

Диабет 1 типа

Диабет 1 типа - что это такое? Сахарный диабет 1 типа, он же инсулинозависимый диабет, заболевание, которому подвержены около 10% людей с СД. В большинстве это дети, подростки и молодые люди (до 30-ти лет). Главное отличие диабета 1 типа, от диабета 2 типа - абсолютная неспособность организма продуцировать инсулин. Люди с диабетом 1 го типа требуют пожизненного введения разных типов инсулина с помощью инъекций, тщательного контроля уровня глюкозы в крови. В этом разделе - все о лечении диабета 1 типа. Часть публикаций посвящена профилактике и раннему выявлению диабета 1 типа - диагностика диабета 1 типа, симптомы сахарного диабета. Здесь каждый может найти ту информацию, которая поможет достигать оптимальной компенсации сахарного диабета. Симптомы сахарного диабета 1 типа, причины диабета 1 типа, диабет 1 типа у детей, подростков и взрослых, полезные статьи для “новичков”, и для тех, кто живет с диабетом всю жизнь.