Публікації про цукровий діабет 1 типу

Медичні прилади відіграють важливу роль у лікуванні діабету та підтримці вашого здоров'я. Але ви повинні подумати також про...

Чому при цукровому діабеті страждають очі? Як часто потрібно проходити обстеження у офтальмолога людині з ЦД? Які існують...

Алергія на інсулін — рідкісне та серйозне ускладнення лікування цукрового діабету. Це підвищена чутливість імунної системи...

У людей з цукровим діабетом може спостерігатися підвищений рівень феритину, і відповідно заліза в крові, що може призвести...

Цукровий діабет 1 типу, який зазвичай називають інсулінозалежним діабетом, викликається руйнуванням бета-клітин підшлункової залози, що призводить до абсолютного дефіциту інсуліну. Клінічні симптоми діабету не проявляються, поки від 80% до 90% бета-клітин не будуть зруйновані. Початку ЦД 1 типу передує (і супроводжується) поява аутоантитіл проти різних антигенів острівцевих клітин, включаючи декарбоксилазу глутамінової кислоти (GAD), тирозинфосфатазу (ІА), та інсуліну.  Наявність специфічних аутоантитіл є основною диференційно-діагностичною ознакою ЦД 1-го типу. Їх також використовують для прогнозування ЦД 1-го типу в осіб, які мають високий ризик захворювання,  з метою раннього виявлення його доклінічного періоду.

Чому люди із цукровим діабетом, зокрема 1 типу,  більш схильні до розвитку целіакії, ніж ті, хто не має діабету?  З цієї статті ви дізнаєтеся все про целіакію та її взаємозв'язок із ЦД 1 типу.

«Гумор — це здатність бачити три сторони однієї медалі», — Нед Рорем. Ми віримо, що гумор допомагає пережити найважчі часи. Пропонуємо вам добірку жартівливих публікацій на діа-тематику.

Ліла Мосс, модель і донька Кейт Мосс, розповіла про свій діагноз діабету 1 типу в новому епізоді «Щоденника моделі» («Diary of a Model»), який вийшов на YouTube-каналі Vogue.

Ось що зірка з діабетом радить людям, які щойно дізналися про своє захворювання.

Діабет підвищує ризик виникнення проблем зі стопами. Проте існують кроки, які ви можете зробити, щоб зберегти свої ноги здоровими. З цієї статті ви дізнаєтеся про найбільш поширені проблеми з ногами у людей з діабетом, а також поради щодо лікування та профілактики, засновані на останніх рекомендаціях Стандартів лікування Американської діабетичної асоціації (ADA) та інформації відділу діабету Національного інституту охорони здоров'я США.

Керувати діабетом може бути важко. Іноді ви можете почуватися пригніченими. Діабет означає, що вам потрібно часто перевіряти рівень цукру в крові, вибирати здорову їжу, бути фізично активними, не забувати приймати ліки та приймати інші правильні рішення щодо свого здоров'я кілька разів на день. Крім того, ви можете турбуватися про низький або високий рівень цукру в крові, здорожчання ліків і засобів для контролю ЦД та розвиток ускладнень, пов'язаних з діабетом. Коли вам здається, що з усім цим не впоратися, у вас може виникнути так званий діабетичний дистрес. Це коли через занепокоєння, розчарування, гнів і вигорання вам важко піклуватися про себе і відповідати щоденним «викликам», пов'язаним з діабетом.

Діабет — не дешева у фінансовому плані хвороба. Тому цілком зрозумілим є бажання деяких пацієнтів заощадити. Найчастіше за рахунок голок для шприц-ручок або інфузійних наборів, використовуючи їх довше, ніж рекомендовано. Але на практиці це призводить до зворотного ефекту. Багато дослідників підтвердили взаємозв'язок між частотою зміни голок для шприц-ручки та ефективністю компенсації діабету.

Дотримуйтеся наступних правил для безпечного тренування з інсуліновою помпою.

Чи насправді так звані «сезонні» крапельниці є корисними при ЦД? Коли дійсно потрібно лягати на крапельниці при діабеті? Які можливі негативні наслідки внутрішньовенної інфузійної терапії? Читайте у статті.

Діабет 1 типу - що це таке? Цукровий діабет 1 типу, він же інсулінозалежний діабет, захворювання, до якого схильні близько 10% людей з ЦД. В більшості це діти, підлітки і молоді люди (до 30-ти років). Головна відмінність діабету 1 типу від діабету 2 типу - абсолютна нездатність организму продукувати інсулін. Люди з діабетом 1-го типу потребуют пожиттєвого введеня різних типів інсуліну за допомогою ін'єкцій, ретельного контролю рівня глюкози в крові. В цьому розділі - все про лікуванні діабету 1 типу. Частина публікацій присвячена профілактиці і ранньому виявленню діабету 1 типа - діагностика діабету 1 типа, симптоми цукрового діабету. Тут кожен може знайти ту інформацію, яку допоможе досягти оптимальної компенсації цукрового діабету. Симптоми цукрового діабету1 типу, причині діабету 1 типц, діабет 1 типу у дітей, підлітків і дорослих, корисні статті для “новачків”, і для тих, хто живе з діабетом все життя.