Статті про правильне і здорове харчування при діабеті

Який пікнік без смачного соусу? Усі перед походом до лісу запасаються не тільки м'ясом і овочами, а й великими упаковками...

Кілька простих порад для вашого здорового пікніка від редакції журналу СахарОК.

Скільки, коли та у якому вигляді їсти черешню при діабеті для максимальної користі для здоров'я? Читайте у статті. 

Блискучі, червоні та ідеально сформовані, вишні мають низьку калорійність та низький глікемічний індекс (ГІ), а також є хорошим...

Сезон фруктів та ягід офіційно оголошено відкритим! Однією з перших на прилавках ринків та поличках супермаркетів з’являється полуниця. Яскрава, смачна й ароматна полуниця одна з найулюбленіших ягід для багатьох. А як щодо вживання цієї солодкої ягідки при діабеті? Спробуємо розібратися.

Тепла пора року балує різноманіттям соковитих фруктів та ягід. Але при діабеті виникає резонне запитання: а що можна мені? За даними Американської діабетичної асоціації (ADA), фрукти та ягоди багаті на вітаміни, мінерали та клітковину, тому мають бути присутніми в раціоні кожної людини — просто контролюйте їх вживання, як і у випадку з вуглеводами.

Переїдання — проблема, притаманна не тільки людям із діабетом. Чому ми переїдаємо? Ось лише деякі можливі причини.

Що робити, коли потрібно знизити загальну кількість вуглеводів, а відмовлятися від звичних страв не хочеться? ⠀  Наступні поради допоможуть не лише зменшити вміст вуглеводів, а також уповільнити швидкість їхнього засвоєння.

Досить часто в соціальних мережах можна знайти рекомендації щодо використання безглютенової дієти людям з такими захворюваннями, як аутоімунний тиреоїдит, акне, людям з надмірною вагою та іншими станами. Що ж таке глютен, безглютенова дієта і кому вона дійсно показана?

Чому люди із цукровим діабетом, зокрема 1 типу,  більш схильні до розвитку целіакії, ніж ті, хто не має діабету?  З цієї статті ви дізнаєтеся все про целіакію та її взаємозв'язок із ЦД 1 типу.

Ягоди ідеально підходять для діабетичної дієти. Вони сповнені антиоксидантами, вітамінами, клітковиною та мають низький глікемічний індекс (ГІ). До того ж вони смачні! І можуть задовольнити ваше бажання поласувати солодким. Які ж ягоди найкращі при діабеті і чому? Читайте далі.

Ці продукти — справжні суперфуди для людей з діабетом! Вони сповнені вітамінів, мінералів, антиоксидантів і клітковини, які корисні для загального стану здоров'я, а також можуть допомогти запобігти хворобам.  Дізнаємося, що рекомендує Американська Діабетична Асоціація (ADA).

Якщо ви ніколи раніше не готували з кокосовим борошном — саме час спробувати! Це чудова альтернатива звичайному пшеничному борошну, щоб зменшити кількість вуглеводів у вашій страві.  Про переваги кокосового борошна для людей з діабетом та поради щодо приготування — читайте далі.

Дієта при цукровому діабеті, правильне харчування при цукровому діабеті - це те, без чого досягнути оптимальної компенсації діабету неможливо. В цьому розділі зібрана інформація про харчування при всіх типах діабету, як у дітей, так і у дорослих - дієта при цукровому діабеті 1 типу, дієта при цукровому діабеті 2 типу, дієта при гестаціонному діабеті, типи дієт при цукровому діабеті, діабет меню для особливих випадків і на кожен день. Все це допоможе тримати цукор під контролем і уникнути ускладень діабету в майбутньому. Також тут ви знайдете відповіді на питання про те, що їсти, щоб привести в норму показники ваги, які продукти є найкориснішими при ЦД, в яких з них можна знайти корисні для здоров'я діабетиків речовини, мікроелементи та вітамини. Ми підготували та размістили на сайті зручні та зрозумілі таблиці гликемічного навіантаження і індекси продуктів, таблиці розрахунку хлібних одиниць і безліч порад, що спрощують вибір режиму правильного харчування. СахарОК - особистий дієтолог, який з вами завжди.