Статьи о правильном и здоровом питании при диабете

Фахівці Американської Діабетичної Асоціації (ADA) стверджують, що перекуси є невід'ємною частиною управління діабетом. Вибір...

Ваш лікар сказав, що вам потрібно знизити рівень холестерину? Перше, на що варто звернути увагу — це ваше харчування. Пропонуємо...

Вміст хлібних одиниць (ХО), білків, жирів, вуглеводів, калорійність і глікемічний індекс (ГІ) продукту.

Настає час святкувати! Ви збираєтеся з друзями та родиною, цілий день перекушуєте смачними закусками, насолоджуєтеся святковими...

Якщо ви досі нервово оминали хлібний відділ у супермаркеті, не бійтеся! Після прочитання цієї статті, ви навчитеся обирати найздоровіший хліб для себе.

Якщо ви ніколи раніше не готували з кокосовим борошном — саме час спробувати! Це чудова альтернатива звичайному пшеничному борошну, щоб зменшити кількість вуглеводів у вашій страві.  Про переваги кокосового борошна для людей з діабетом та поради щодо приготування — читайте далі.

Цукрові спирти додають до продуктів харчування, щоб надати їм солодкого смаку, як альтернатива звичайному цукру. З цієї статті ви дізнаєтеся, що таке цукрові спирти, чим вони відрізняються від звичайного цукру, а також про мінуси, які слід враховувати, якщо ви вирішите додати їх до свого раціону.

«Тобі не можна солодкого! В тебе ж діабет!». Ймовірно більшість із вас не раз чули подібний осудливий коментар на свою адресу. Люди з діабетом часто стикаються зі стереотипами та стигматизацією щодо того, що їм можна і що не можна їсти, зокрема, коли мова йде про солодощі. У цій статті ми розглянемо, чи можуть люди з діабетом їсти (і насолоджуватися) цукерками, скільки їх можна їсти, і чи дійсно цукерки без цукру є діабет-friendly вибором.

Хоча жоден продукт харчування не може чарівним чином запобігти підвищенню рівня цукру в крові, було доведено, що деякі продукти можуть допомогти підтримувати здоровий рівень цукру в крові протягом тривалого часу.  Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Хоча фрукти містять природний цукор, вони також багаті на поживні речовини — клітковину, вітаміни та мінерали — необхідні нашому організму. Фрукти з низьким вмістом цукру, такі як ягоди, цитрусові та ківі можуть бути корисними та безпечними для людей з діабетом, якщо вживати їх в помірних кількостях.

Люди з цукровим діабетом повинні бути особливо обережними, коли мова йде про вживання алкоголю, оскільки алкоголь впливає на рівень цукру в крові.

Ймовірно ви задавалися питанням, чи безпечно вживати алкоголь при діабеті? Так, ви все ще можете пити, якщо це не суперечить вашим медичним показанням. Але ви повинні знати, як це може вплинути на ваш організм і як з цим впоратися.  Ось що вам потрібно знати.

Горіхи — це чудовий варіант перекусу для людини з діабетом. Тому що вони мають ідеальний склад: низький вміст вуглеводів за високих відсотків білка, клітковини та рослинного жиру, які дають тривале відчуття ситості.

Багато продуктів містять прихований цукор, включаючи ті, які ви навіть не вважаєте солодкими. Насправді, навіть продукти, що позиціонуються як «легкі» або «з низьким вмістом жиру», можуть містити більше цукру, ніж їх звичайні аналоги. Ось 17 продуктів і напоїв, які можуть містити більше цукру, ніж ви думаєте.

Правильное питание и диета при диабете

Диета при сахарном диабете, правильное питание при сахарном диабете - это то, без чего достичь оптимальной компенсации диабета невозможно. В этом разделе собрана информация о питании при всех типах диабета, как у детей, так и у взрослых - диета при сахарном диабете 1 типа, диета при сахарном диабете 2 типа, диета при гестационном диабете, типы диет при сахарном диабете, диабет меню для особых случаев и на каждый день. Все это поможет держать сахар под контролем и избежать осложнений диабета в будущем. Также здесь вы найдете ответы на вопросы о том, что есть, чтобы привести в норму показатели веса, какие продукты являются самыми полезными при СД, в каких из них можно найти полезные для здоровья диабетиков вещества, микроэлементы и витамины. Мы подготовили и разместили на сайте удобные и понятные таблицы гликемической нагрузки и индекса продуктов, таблицы расчета хлебных единиц и множество советов, упрощающих выбор режима правильного питания. СахарОК - личный диетолог, который с вами всегда.