Меню при цукровому діабеті - статті та публікації

Млинці з мигдального борошна – смачна та корисна страва з низьким вмістом вуглеводів. Без глютену, без лактози, без цукру.

Традиційна страва на Масляну – млинці – справжня кулінарна знахідка. Незліченність рецептів та розмаїття начинок – щораз...

Варіанти начинок для млинців усього на 2 ХО! Розраховано на 2 млинці.

Справжні суші — це біда для компенсації. Гірше за торти! Сподіваємося, цей рецепт «суші» буде рятівничкою для любителів японської кухні.

Японська кухня надійно закріпилася в нашій кулінарній культурі. У тому числі це найпопулярніший вибір для святкової вечері — як у ресторані, так і вдома. Однак за діабету можуть виникнути певні труднощі з підбором дози інсуліну для такої безневинної (на перший погляд) страви. Ми подумали, що буде корисним зібрати для вас харчові характеристики різних видів суші/ролів. Користуйтеся!

Якщо ви ніколи раніше не готували з кокосовим борошном — саме час спробувати! Це чудова альтернатива звичайному пшеничному борошну, щоб зменшити кількість вуглеводів у вашій страві.  Про переваги кокосового борошна для людей з діабетом та поради щодо приготування — читайте далі.

Замість традиційних, сповнених порожніми вуглеводами, млинців приготуйте порцію цих шоколадно-білкових панкейків! Вони містять понад 20 грамів білка і лише 5 грамів вуглеводів на порцію. Ідеальний варіант для здорового сніданку, навіть якщо ви дотримуєтеся низьковуглеводної або кето дієти. *Gluten-Free

Фаршировані перці без рису стануть однією з ваших нових улюблених низьковуглеводних страв. Лише 7 основних інгредієнтів і менш ніж за годину смачна і корисна вечеря для всієї родини готова!

Чудова ідея для вашого сніданку чи корисного перекусу. КБЖВ пораховано!

Зберігайте і готуйте із задоволенням!

Рецепти улюблених святкових страв з вказаними КБЖВ.

Добірка рецептів різдвяного печива (чи просто печива!) від діабет-блогерів Сахарка.  Жоден рецепт не містить цукру!

Насправді рецепти страв при цукровому діабеті можуть бути дуже різноманітними та смачними. В цьому розділі - діабет рецепти, які відповідають усім вимогам готування при цукровому діабеті. Тільки корисні інгридієнти в оптимальних пропорціях, підрахунок калоражу, хлібних одиниц і глікемічного навантаження продуктів - з нами їжа при цукровому діабеті буде приносити вам задоволення і користь. Все про особливості меню при цукровому діабеті 2 типа, рецепти при діабеті 1 типу, дитячі діабет-рецепти, діабетичні десерти і діабет-страви на будь-який випадок життя! Перші і друі страви, салати, гарніри, десерти, дієтична випічка і корисні напої в наших підбіркаї урізноманітнять ваші уявлення про харчування при цукровому діабеті. З журналом СахарОК завжди смачно і корисно!