Публикации о современых методах лечения сахарного диабета

Верховна Рада України забезпечила особам з інвалідністю та тяжкохворим дітям можливість спрощеного виїзду за кордон в умовах...

Давайте поговорим о том, как СД1 влияет на сон и что вы можете сделать, чтобы улучшить количество и качество вашего сна.

Еще одна обучающая книжечка от Saharok School увидела свет! «Здорові нирки при цукровому діабеті. Рекомендації» — новое...

Чтобы развеять мифы вокруг диагноза «САХАРНЫЙ ДИАБЕТ» и привлечь внимание к важности ранней диагностики заболевания, ОО «Асоціація...

Компанія GlucoRx та Університет Кардіффа розробили безголковий безперервний моніторинг глюкози (CGM). Нова технологія, названа GlucoRx BioXensor, використовує радіочастоти для вимірювання рівня глюкози крові від 3 ммоль/л до 30 ммоль/л. Після ряду успішних випробувань пристрій має пройти клінічні дослідження наприкінці цього року, а потім сертифікацію CE (CE Mark) для комерційного продажу в ЄС.

При ослабленій імунній системі важливий кожен захист

При інсулінозалежному ЦД заняття, яким зазвичай найлегше насолоджуватися, коли заборони низькі, а спонтанність висока, доводиться поєднувати з турботами про контроль рівня цукру в крові і про те, як розташувати тіло, щоб захистити свій CGM або інсулінову помпу. Давайте дізнаємося, що рекомендують експерти людям із ЦД1 аби підвищити їхні шанси на задовільне сексуальне життя.

Якщо ви живете із діабетом 1 типу, то, ймовірно, знайомі з таким ускладненням, як діабетична нейропатія. На жаль, воно є досить поширеним. Його діагностують майже у 50% людей із цукровим діабетом. Якщо ви один з цих людей, ось що ви можете зробити, аби щодня справлятися з болем через ДН, крім ліків, які може прописати ваш лікар. У цій статті ми намагалися зібрати деякі з найкращих інструментів та лайфхаків від людей з діабетом.

Як і багато українців, після початку повномасштабного вторгнення, Ганна разом з батьками виїхала з рідного Київа до Італії. Наразі вона мешкає у місті Мессіна, Сицилія. Ми давно знаємо Ганну як діабет-блогерку, учасницю Діабет-Фестів і цікаву особистість. Та попросили її розповісти про життя з діабетом в Італії, умови для в'їзду, забезпечення людей з ЦД тощо. Далі — текст автора. 

Нещодавно з'явилась чудова новина, яка внесе важливі зміни в життя людей із цукровим діабетом в Україні. 1 липня 2022 року, на зустрічі представників Національної служби здоров'я Україні (НСЗУ) з представниками громадських діабетичних організацій, було оголошено про оновлену програму реімбурсації медичних засобів, в тому числі і тест-смужок до глюкометрів, що почне свою роботу із 1 липня 2023 року. Далі надаємо текст з матеріалу Громадської Організації "Діа-Дзен"

SaharOK Shop — діабет-товари та здорове харчування — святкує свою другу річницю! З такої нагоди хочемо згадати цікаві факти про магазин та розіграти подаруночок серед наших друзів!

Війна багато чого змінила в роботі магазину: нова адреса, новий графік та навіть нова команда. Але є те, що завжди залишатиметься без змін — це бажання бути корисними, рухатися вперед та робити життя людей з діабетом простіше і краще!

Якщо ви перебуваєте у стосунках або одружені з жінкою, яка має цукровий діабет, цей пост для вас!

Ефект глюкагону протилежний ефекту, викликанному інсуліном. Ці два гормони повинні працювати у партнерстві один з одним, щоб підтримувати баланс рівня глюкози у крові.

Актуальная информация о сахарном диабете

Все о диабете, об образе жизни при СД и главные новости в сфере диабетологии. Современное лечение диабета, диа-события со всего мира - в рубрике Актуально от журнала СахарОК есть вся нужная и полезная информация. Здесь можно узнать анонсы и результаты конкурсов, голосований, которые СахарОК проводит для своих читателей. Истории из жизни диабетиков, вдохновение, опыт и советы. Будьте в курсе актуальных событий с журналом СахарОК!