Публикации о современых методах лечения сахарного диабета

Нещодавно компанія Abbott випустила на ринок новий вдосконалений сенсор FreeStyle Libre 3. Здається, цього разу виробники...

В своїй книзі «Виживання найхворіших» / «Survival of the Sickest» доктор Шарон Моалем (Dr. Sharon Moalem) висуває теорію,...

Ідеї смачних зігрівальних напоїв, які допоможуть зануритися в атмосферу затишку і зроблять будь-який зимовий вечір душевним...

Для людей із цукровим діабетом характерним є підвищена сухість шкіри. Взимку ця проблема загострюється і найбільше страждає...

Якщо ви досі нервово оминали хлібний відділ у супермаркеті, не бійтеся! Після прочитання цієї статті, ви навчитеся обирати найздоровіший хліб для себе.

Це зовсім не обов'язкове явище, до того ж, науково не обґрунтоване. Проте багато людей з діабетом дійсно стикаються зі зростанням потреби в цукрознижувальних препаратах з появою перших холодів. У чому можливі причини такої реакції організму?

За якими симптомами можна запідозрити дефіцити вітамінів і мікроелементів?

Якщо ви ніколи раніше не готували з кокосовим борошном — саме час спробувати! Це чудова альтернатива звичайному пшеничному борошну, щоб зменшити кількість вуглеводів у вашій страві.  Про переваги кокосового борошна для людей з діабетом та поради щодо приготування — читайте далі.

Замість традиційних, сповнених порожніми вуглеводами, млинців приготуйте порцію цих шоколадно-білкових панкейків! Вони містять понад 20 грамів білка і лише 5 грамів вуглеводів на порцію. Ідеальний варіант для здорового сніданку, навіть якщо ви дотримуєтеся низьковуглеводної або кето дієти. *Gluten-Free

Голки для інсулінових шприц-ручок бувають різної довжини — від 4 мм до 12,7 мм. Медична система надає перевагу використанню коротших голок, але зрештою, ви повинні визначити, який розмір голки ідеально підходить саме вам.

Раціон сучасної людини важко назвати збалансованим і навіть якщо намагатися харчуватися правильно, то в середньому кожна людина страждає від дефіциту якогось вітаміну. Організм людини з цукровим діабетом отримує подвійне навантаження, тому вітаміни для діабетиків особливо важливі. 

Як впливають цукри на інші органи? Чи можуть боліти зуби через некомпенсований діабет? Як ушкоджені цукрами нирки шкодять роботі серця? Чому дієта — не найкращий спосіб досягти кращого самопочуття? Як не втратити кохання, якщо в тебе діабет? Усе це та багато іншого на 170 сторінках другої частини циклу «Школа цукрового діабету» з Діа Бетт та SaharokSchool.

Бульбашки повітря в картриджі чи шприц-ручці — це справжня напасть! Вони беруться з нізвідки і, якщо їх вчасно не помітити, псують цукор і настрій. 

Люди з цукровим діабетом, зокрема 1 типу, роблять по кілька ін'єкцій інсуліну щодня. Через недотримання техніки ін'єкцій або повторне використання голки у місці введення інсуліну може утворитися ущільнення — ліподистрофія.

Актуальная информация о сахарном диабете

Все о диабете, об образе жизни при СД и главные новости в сфере диабетологии. Современное лечение диабета, диа-события со всего мира - в рубрике Актуально от журнала СахарОК есть вся нужная и полезная информация. Здесь можно узнать анонсы и результаты конкурсов, голосований, которые СахарОК проводит для своих читателей. Истории из жизни диабетиков, вдохновение, опыт и советы. Будьте в курсе актуальных событий с журналом СахарОК!