Публикации о современых методах лечения сахарного диабета

Скільки, коли та у якому вигляді їсти черешню при діабеті для максимальної користі для здоров'я? Читайте у статті. 

Медичні прилади відіграють важливу роль у лікуванні діабету та підтримці вашого здоров'я. Але ви повинні подумати також про...

Ці поради дуже прості та не вимагають від вас багато зусиль та часу. Спробуйте дотримуватися їх щодня, і ви неодмінно відчуєте...

Чому при цукровому діабеті страждають очі? Як часто потрібно проходити обстеження у офтальмолога людині з ЦД? Які існують...

Сезон фруктів та ягід офіційно оголошено відкритим! Однією з перших на прилавках ринків та поличках супермаркетів з’являється полуниця. Яскрава, смачна й ароматна полуниця одна з найулюбленіших ягід для багатьох. А як щодо вживання цієї солодкої ягідки при діабеті? Спробуємо розібратися.

Тепла пора року балує різноманіттям соковитих фруктів та ягід. Але при діабеті виникає резонне запитання: а що можна мені? За даними Американської діабетичної асоціації (ADA), фрукти та ягоди багаті на вітаміни, мінерали та клітковину, тому мають бути присутніми в раціоні кожної людини — просто контролюйте їх вживання, як і у випадку з вуглеводами.

Про потенційні небезпеки, що несе літній сезон для людей з діабетом та важливі моменти, про які варто пам'ятати у спекотну пору року — читайте далі.

Переїдання — проблема, притаманна не тільки людям із діабетом. Чому ми переїдаємо? Ось лише деякі можливі причини.

Що робити, коли потрібно знизити загальну кількість вуглеводів, а відмовлятися від звичних страв не хочеться? ⠀  Наступні поради допоможуть не лише зменшити вміст вуглеводів, а також уповільнити швидкість їхнього засвоєння.

Досить часто в соціальних мережах можна знайти рекомендації щодо використання безглютенової дієти людям з такими захворюваннями, як аутоімунний тиреоїдит, акне, людям з надмірною вагою та іншими станами. Що ж таке глютен, безглютенова дієта і кому вона дійсно показана?

Цукровий діабет 1 типу, який зазвичай називають інсулінозалежним діабетом, викликається руйнуванням бета-клітин підшлункової залози, що призводить до абсолютного дефіциту інсуліну. Клінічні симптоми діабету не проявляються, поки від 80% до 90% бета-клітин не будуть зруйновані. Початку ЦД 1 типу передує (і супроводжується) поява аутоантитіл проти різних антигенів острівцевих клітин, включаючи декарбоксилазу глутамінової кислоти (GAD), тирозинфосфатазу (ІА), та інсуліну.  Наявність специфічних аутоантитіл є основною диференційно-діагностичною ознакою ЦД 1-го типу. Їх також використовують для прогнозування ЦД 1-го типу в осіб, які мають високий ризик захворювання,  з метою раннього виявлення його доклінічного періоду.

Чому люди із цукровим діабетом, зокрема 1 типу,  більш схильні до розвитку целіакії, ніж ті, хто не має діабету?  З цієї статті ви дізнаєтеся все про целіакію та її взаємозв'язок із ЦД 1 типу.

«Гумор — це здатність бачити три сторони однієї медалі», — Нед Рорем. Ми віримо, що гумор допомагає пережити найважчі часи. Пропонуємо вам добірку жартівливих публікацій на діа-тематику.

Все о диабете, об образе жизни при СД и главные новости в сфере диабетологии. Современное лечение диабета, диа-события со всего мира - в рубрике Актуально от журнала СахарОК есть вся нужная и полезная информация. Здесь можно узнать анонсы и результаты конкурсов, голосований, которые СахарОК проводит для своих читателей. Истории из жизни диабетиков, вдохновение, опыт и советы. Будьте в курсе актуальных событий с журналом СахарОК!