Публикации о современых методах лечения сахарного диабета

Давайте поговорим о том, как СД1 влияет на сон и что вы можете сделать, чтобы улучшить количество и качество вашего сна.

Еще одна обучающая книжечка от Saharok School увидела свет! «Здорові нирки при цукровому діабеті. Рекомендації» — новое...

Чтобы развеять мифы вокруг диагноза «САХАРНЫЙ ДИАБЕТ» и привлечь внимание к важности ранней диагностики заболевания, ОО «Асоціація...

На что способен наш мозг и как можно улучшить его работу? Возможно ли продолжать учиться даже в 70 лет? И как уберечь ментальное...

Якщо ви перебуваєте у стосунках або одружені з жінкою, яка має цукровий діабет, цей пост для вас!

Ефект глюкагону протилежний ефекту, викликанному інсуліном. Ці два гормони повинні працювати у партнерстві один з одним, щоб підтримувати баланс рівня глюкози у крові.

Люди, чиє життя залежить від прийому інсуліну, дуже нервують від думки про те, що у них може не бути до нього доступу. Напрошується питання: у найгіршому випадку, як довго ми зможемо протриматися без інсуліну? Здоровий глузд підказує, що приблизно від 3 до 4 днів. Але чи так це насправді?

Лабільний (або крихкий) діабет здебільшого з’являється внаслідок впливу психологічних факторів та/або проблем із травленням через пошкодження високими/нестабільними цукрами нервових закінчень. Що з цим робити та чи можна запобігти?

Втрата енергійності, відчуття шаленої втоми, нездатність робити повсякденні справи у звичному темпі та настрої — все це неминуче позначається на здоров’ї тіла зсередини та зовні. Не дарма говорять, що всі (ну якщо не всі, то чимало) хвороби від нервувань...

Нещодавно ми публікували матеріал про умови для українских біженців, що надає Велика Британія, зокрема для людей з діабетом. У вас виникло багато запитань стосовно інших країн. Тож ми вирішили продовжити цю тему. Отже, Німеччина. Далі — текст автора.

Нормативні документи, які регулюють видачу інсулінів в Україні у воєнний час. Відміна доплати за інсулін. Хто має право виписати рецепт на інсулін. Робота аптек та сайт зі списком наявності ісулінів.

Вітамін D — унікальний вітамін, що фактично є стероїдним гормоном. Саме тому його досить складно отримати з їжі, і це до певної міри пояснює причину дефіциту цього мікронутрієнту серед 75% людей у ​​світі. 

35-й день війни в Україні... Нещодавно відкрила кордони для українських біженців Велика Британія. Діабет-блогер та друг «Сахарка» — Олена Філатова (стаж ЦД1 — 18 років), яка вже 5 років разом з родиною мешкає в Англії та активно допомагає діабетикам України, поділилася корисною інформацією про переїзд до Сполученого Королівства та умови для людей з ЦД. Далі — текст автора.

В умовах стресу, паніки, невизначеності та страху нерідкі випадки різкого підвищення пульсу та артеріального тиску. Що ж тоді робити, як діяти, аби убезпечити свій організм від небажаних критичних станів.

Свежий выпуск журнала
...

Інструкції по зберіганню та використанню інсулінів в умовах війни в Україні від Американської Діабетичної Асоціації (ADA) от 18 марта 2022

Читать номер

Актуальная информация о сахарном диабете

Все о диабете, об образе жизни при СД и главные новости в сфере диабетологии. Современное лечение диабета, диа-события со всего мира - в рубрике Актуально от журнала СахарОК есть вся нужная и полезная информация. Здесь можно узнать анонсы и результаты конкурсов, голосований, которые СахарОК проводит для своих читателей. Истории из жизни диабетиков, вдохновение, опыт и советы. Будьте в курсе актуальных событий с журналом СахарОК!