Меню при цукровому діабеті - корисні рецепти

Новий рецепт надзвичайно смачного десерту від авторки кулінарного діа-блогу — Тетяни «diabet_food». Всього 4 ХО!

Масляна триває! Тож ловіть рецепт корисних та смачних млинців від експертки «Мій цукровий» та спеціалістки зі здорового способу...

З лише двома основними інгредієнтами, ці чіпси з мінімумом вуглеводів дуже легкі у приготуванні! Ми приправили їх чилі та...

Такий сніданок поживний та безпечний для вашого рівня цукру в крові (пам'ятайте, солоний сніданок завжди краще за солокий!)....

Якщо цьогоріч ви святкуєте Пасху за новим календарем, тримайте рецепт смачної паски з мигдалевого борошна та мінімум вуглеводів від авторки кулінарного діа-блогу — Тетяни «diabet_food».

Ця запіканка з тунцем та «локшиною» з цукіні — аналог традиційної запіканки з макаронами та сиром. Але вона менш вуглеводна, а відтак більш корисна та безпечніша для вашого рівня цукру в крові та фігури. Якщо ви не любите тунець, просто відкладіть його в сторону. Але з тунцем ця страва виходить дуже, дуже смачною!

Спробуйте приготувати цей салат з авокадо та солоної рибки на обід або вечерю. Цікаве поєднання смаків точно не залишить вас байдужими! Крім того, він містить небагато вуглеводів — близько 35 грамів на всю страву.

Ніжні, делікатні і такі смачні! Маючи лише 9 грамів вуглеводів на порцію, ці оладки також містять кисломолочний сир, який додають прямо у тісто, що робить їх більш білковими, ніж більшість звичайних млинців. Спробуйте приготувати їх на сніданок (чи просто так) — ви не пошкодуєте!

Смачні та корисні варіанти перекусу, які швидко готуються з простих доступних інгредієнтів і швидко потрапляють до списку улюблених страв!

Цей шоколадний кекс у чашці, який можна приготувати у мікрохвильовці всього за 6 хвилин, сповна задовільнить вашу пристрасть до солодкого і водночас збереже ваш рівень цукру в крові під контролем. Вміст вуглеводів у такому десерті мінімальний завдяки використанню натурального підсолоджувача та мигдалевого борошна, замість звичайних цукру та борошна. Нумо готувати!

Панна-котта, що в перекладі з італійської означає «варені вершки», така ніжна, смачна та невагома. Цей десерт дуже легко приготувати в домашніх умовах. Крім того, так, вам буде простіше контролювати вміст вуглеводів у ньому.

Пропонуємо вам цікавий рецепт всіма улюблених фрикадельок! З прорахованими КБЖВ

Здавалося б нічого складного й особливого — листя салату, грінки, пармезан, куряче філе (хтось додає морепродукти), томати і перепелинні яйця (можна й без них). Але найголовніше у цій страві — соус. Пропонуємо приготувати його самостійно, у максимально наближеній до класичної версії цього популярного салату.

Лляні хлібці — здорова альтернатива звичайному хлібу, корисний перекус, що допоможе урізноманітнити ваше меню та збагатити його цінними нутрієнтами. 

Що таке цукровий діабет 2 типу? Діабет 2 типу, також відомий як цукровий діабет 2 типу, є хронічним станом, що характеризується високим рівнем цукру в крові внаслідок інсулінорезистентності та недостатньої продукції інсуліну. Основна роль інсуліну - це регулювання рівня цукру в крові, допомагаючи клітинам засвоювати глюкозу (цукор) з крові для використання як енергії. Основні характеристики діабету 2 типу включають: 1. Інсулінорезистентність: Це стан, при якому клітини організму стають менш чутливими до дії інсуліну. Як наслідок, клітини не вбирають глюкозу з крові належним чином, що призводить до надмірного нагромадження цукру в крові. 2. Недостатня продукція інсуліну: Поміж людьми з діабетом 2 типу також може виникати недостатня кількість інсуліну. Організм може виробляти менше інсуліну, ніж необхідно, щоб контролювати рівень цукру в крові. 3. Гіперглікемія: Це стан, коли рівень цукру в крові занадто високий. Гіперглікемія може призводити до різних ускладнень, які включають у себе пошкодження нирок, очей, нервової системи та інші. 4. Фактори ризику: До факторів ризику розвитку діабету 2 типу відносяться неправильне харчування, недостатня фізична активність, спадковість, вік (частіше виявляється у людей старше 45 років), ожиріння тощо. 5. Ускладнення: Діабет 2 типу може призводити до серйозних ускладнень, таких як серцево-судинні захворювання, інсульт, проблеми з очима, нирками, нервовою системою, а також проблеми з шкірою. 6. Лікування: Лікування діабету 2 типу зазвичай включає в себе комбінацію правильного харчування, фізичної активності, медикаментів (включаючи таблетки для зниження цукру в крові) та, у деяких випадках, інсуліну. Важливо зазначити, що діагноз та лікування діабету 2 типу повинні проводитися під наглядом кваліфікованого медичного фахівця, оскільки кожен випадок може вимагати індивідуалізованого підходу. Люди з цим типом діабету також можуть потребувати регулярних медичних обстежень для відстеження стану їхнього здоров'я.