Який алкоголь найкраще підходить діабетикам? Як правильно пити - інструкція по вживанню і впливу алкоголя при діабеті!

17 ноября 2014
Який алкоголь найкраще підходи 938

Любите випити склянку пива або навіть дві після довгого робочого дня?

Або келих шампанського, щоб відсвяткувати хороші новини? Вживання алкоголю є частиною багатьох культур і, в залежності від вашого ставлення до нього, може бути одним із задоволень у житті ... або ж проблемою.

 

Багато людей з діабетом вживають алкоголь і немає необхідності відмовлятися від нього, якщо ви цього не хочете. Є у вас діабет чи ні, згідно з рекомендаціями фахівців, нормою є 2-3 порції алкоголю на день для жінок і 3 - 4 - для чоловіків. Одним з наслідків прийому алкоголю для людей з діабетом є гіпоглікемія (низький рівень глюкози в крові). Вживання алкоголю робить її більш імовірною, так що наступні поради допоможуть зменшити ймовірність різкого зниження рівня цукру і забезпечать вам безпеку під час прийняття алкоголю:

                                                                                                                                                                                                                                                                                       

- Необхідно щось поїсти перед / в той час, як ви п'єте алкоголь. Пити на порожній шлунок означає, що алкоголь буде поглинений у кров дуже швидко.

- Якщо ви п'єте більше, ніж кілька напоїв протягом вечора, велика ймовірність підвищення ризику гіпоглікемії протягом всієї ночі і наступного дня теж, так як ваша печінка продовжуватиме позбавлятися від алкоголю. Багато хто радить  перед сном перекусити продуктами з високим вмістом крохмалю, такими як каші або тости, щоб допомогти мінімізувати ризик.

- Уникайте напоїв з низьким вмістом цукру (іноді їх називають "діабетичні"). Хоча вони і містять менше цукру, але кількість алкоголю, як правило, набагато вище.

- Слабоалкогольні вина найчастіше містять більше цукру, ніж звичайні, так що якщо ви вибираєте ці напої, просто обмежтеся 1-2 склянками.

- Пам'ятайте, що ті, хто знаходяться навколо вас, можуть запросто прийняти напад гіпоглікемії за звичайний стан сп'яніння, так як, на жаль, багато з "симптомів" ідентичні! Заздалегідь попередьте, що у вас діабет і яка допомога вам може знадобиться, якщо трапиться напад. Крім того, переконайтеся, що у вас є розпізнавальні знаки, що у вас діабет - медичне намисто або браслет.

                        

Алкоголізм

Так що ж перетворює задоволення і насолоду від вживання алкоголю в алкогольну залежність? Алкоголізм характеризується принаймні трьома з таких ознак за більш ніж 12-місячний період:

- Необхідність помітно збільшувати кількість алкоголю для досягнення бажаного ефекту; або помітне зниження ефекту при тривалому використанні одного і того ж кількості алкоголю

- Вживання алкоголю для полегшення або уникнення абстинентного синдрому

- Випивання у великих кількостях або протягом більш тривалого періоду, ніж передбачалося

- Постійне бажання або неодноразові безуспішні спроби скоротити або контролювати вживання алкоголю

- Зменшення або повна відмова від важливої соціальної, професійної чи рекреаційної діяльності через пияцтво

- Багато часу витрачається на діяльність, необхідну для одержання, використання або реабілітації від наслідків вживання алкоголю

- Вживання алкоголю, незважаючи на усвідомлення постійних або періодичних фізичних або психологічних проблем, які можуть бути викликані або поглиблюються випиванням

Залежність від алкоголю є надзвичайно поширеним явищем. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я, налічується 140 мільйонів людей з алкоголізмом в усьому світі. Біологічні причини повністю не зрозумілі, але психологічні і соціальні чинники, такі як сімейний анамнез, труднощі психічного здоров'я, довкілля, стрес, стать, вік і приналежність до тієї чи іншої етнічної групи - все це може вплинути на ризик розвитку залежності від алкоголю.

comments powered by HyperComments

Читайте также

Чаще комментируют

Голосование за победителей конкурса Мое лето с диабетом 1925

Голосование за победителей конкурса Мое лето с диабетом

13 августа 2015
976

ИДЕТ ПОДСЧЕТ ГОЛОСОВ! Результаты будут опубликованы на сайте и в соц. сетях 19 августа. Удачи участникам! 

Приятно знать, что наши читатели активно проводят свое лето. Мы получили 32 ярких, позитивных и светлых фото! Среди них 16 переходят во второй тур и будут соревноваться за отличные и полезные подарки от интернет-магазина диабетических товаров «Тест-полоска» и журнала «СахарОК». Ну что, ищите себя среди счастливчиков!

 

Голосование за победителей конкурса ''Я люблю осень и СахарОК'' 3243

Голосование за победителей конкурса ''Я люблю осень и СахарОК''

31 октября 2016
923

А вот и он - второй тур голосования за победителей конкурса "Я люблю осень и СахарОК". Ваши работы настолько нас покорили, что мы не удержались и позволили нарушить свои же условия и пропустить в финал больше участников. Кто же они? 

Голосование за победителя конкурса Моя полосатая жизнь 2260

Голосование за победителя конкурса Моя полосатая жизнь

07 декабря 2015
899

Каждый раз, когда мы проводим очередной конкурс убеждаемся, что у наших читателей очень много креативности и мотивации! Вот и в этот раз мы получили много ярких и интересных работ! Не удержались и «пропустили» во второй тур не 10, а 11 участников! Хотите узнать кто эти счастливчики? Читайте дальше!

Голосование за победителя конкурса 'ДиаКаникулы 2016' 2383

Голосование за победителя конкурса 'ДиаКаникулы 2016'

18 января 2016
862

Видимо, этот год у наших читателей начался очень интересно и активно! Потому что такого внимания к конкурсу «ДиаКаникулы 2016» даже МЫ не ожидали. Столько разных, ярких, веселых, душевных фото, что мы не удержались и пропустили во второй тур больше участников, чем хотели в самом начале. Кто эти счастливчики - читайте дальше! ​

Голосование за победителей конкурса ''Мой друг - глюкометр'' 2829

Голосование за победителей конкурса ''Мой друг - глюкометр''

13 июня 2016
368

Ну что, друзья, вот мы и плавно переходим во второй тур голосования за победителей конкурса «Мой друг — глюкометр». Нам было очень приятно получить такие оригинальные, творческие и яркие работы! Впервые мы кроме фото получили еще и стихи! А теперь главное соревнование за новенькие глюкометры “Diacont”

Наиболее читаемые

6 супер орехов при диабете 791

6 супер орехов при диабете

17 октября 2014
17

Орехи обладают невероятным лечебным эффектом и содержат огромное количество полезных веществ. Поскольку орехи имеют низкий гликемический индекс и способствуют замедлению повышения уровня глюкозы в крови, они особенно полезны при диабете. Исследования показывают, что эти чудесные дары природы защищают организм от развития сердечно-сосудистых заболеваний. Кроме того, орехи помогают не только контролировать показатели гликемического индекса, но также удерживать в пределах нормы свой вес.

 
Как правильно набрать вес при диабете?

Как правильно набрать вес при диабете?

19 апреля 2014
1

Эта статья для тех, кому незачем волноваться о лишнем весе. Возможно, вы удивитесь, но существуют диабетики, которые хотят поправиться любой ценой. Так как их вес ниже нормы. Порой в погоне за нужными цифрами мы забываем о мерах предосторожности. Так как же набрать пару килограмм и избежать высокого уровня сахара?

Таблица хлебных единиц - можно скачать 279

Таблица хлебных единиц - можно скачать

12 июня 2014
14

Облегчаем свои подсчеты - удобная табличка для вычисления съеденных углеводов. Можно скачать PDF-версию

15 известных людей с сахарным диабетом

15 известных людей с сахарным диабетом

15 октября 2014
14

Как известно, сахарный диабет это очень распространенное заболевание, и никто от него не застрахован. Диабетом болеют как обычные люди, так и звезды спорта, кино и шоу бизнеса. 

Поэтому, предлагаю посмотреть, кто из знаменитостей болеет сахарным диабетом и как они с ним справляются: 

Який алкоголь найкраще підходить діабетикам? Як правильно пити - інструкція по вживанню і впливу алкоголя при діабеті! 938

Який алкоголь найкраще підходить діабетикам? Як правильно пити - інструкція по вживанню і впливу алкоголя при діабеті!

17 ноября 2014
11

Любите випити склянку пива або навіть дві після довгого робочого дня?

Або келих шампанського, щоб відсвяткувати хороші новини? Вживання алкоголю є частиною багатьох культур і, в залежності від вашого ставлення до нього, може бути одним із задоволень у житті ... або ж проблемою.

 

Что нового?
Смотреть все >

БЛОГИ

Все блоги >

СахарОК - планшет